Понеділок 24 вересня 2018 р. 22:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

16 травня - концертна програма «Щасливі діти України»!

У Чернігові 16 травня зразковий дитячий ансамбль народного танцю «Десняночка» виступить з програмою «Щасливі діти України»!
Початок заходу о 18 годині.
Місце проведення: Міський Палац культури імені Вячеслава Радченка.

Гості концерту: творчий центр «ArtVoice», балетна студія «Аврора», фольклорний гурт «Калита», вокальний шоу-гурт «Конфеті», зразковий танцювальний ансамбль «Колорит», народний аматорський ансамбль танцю «Дружба», народний аматорський фольклорний колектив «Сіверяни» та зразковий колектив сучасного естрадного танцю «Еліт»!

Запрошуються усі бажаючі чернігівці та гості міста. Море позитивних емоцій, щирих посмішок і незабутніх вражень гарантовані!

Квитки в касі Міського Палацу культури. Каса: ‎(0462) 970-826 (вівторок-субота 11:00-19:00, неділя 14:00-19:00, окрім понеділка).

16 квітня 2018 р.