26 квітня 2018 р.

Розпочала свою роботу 30-а сесія Чернігівської міської ради 7 скликання

Щойно розпочала свою роботу 30-а сесія Чернігівської міської ради 7 скликання

Перед затвердженням порядку денного пленарного засідання сесії Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко нагадав присутнім, що  сьогодні відзначається 32-а річниця Чорнобильської катастрофи, а вчора, 25 квітня, у Чернігові був оголошений День жалоби на вшанування пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції, солдата Збройних Сил України Андрія Лебєдєва.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих у зоні АТО та в аварії на ЧАЕС.

Під час затвердження порядку денного 30-ї сесії депутати включили 2 додаткові питання:

1 - «Про звернення до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо запобігання знищенню екстреної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівників системи екстреної медичної допомоги, збільшення медичної субвенції Державного бюджету України на 2018 рік»,

2 - «Про звернення до Президента України, Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України щодо запобігання реалізації та розповсюдження наркотичних та психотропних засобів через мережу Інтернет».

Наразі депутати розглядають питання порядку денного.

Пряма трансляція засідання ведеться на веб-порталі Чернігівської міської ради та на сторінці "Прес-служба Чернігівської міської ради" в соцмережі Facebook.