7 травня 2018 р.

План заходів у Чернігові до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги у Другій світовій війні

Сьогодні на засіданні оргкомітету з відзначення в Чернігові Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відбувся в Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Ломака, озвучений перелік заходів до цих днів.

До участі в них запрошуються всі небайдужі чернігівці та гості міста.

Як ми вже повідомляли раніше, в ці дні Чернігів відвідають делегації міст-побратимів Меммінгена (Німеччина) та Гомеля (Республіка Білорусь). Вони теж візьмуть участь у більшості урочистих скорботних і пам’ятних заходів.

Також 7 травня о 8.30 в Чернігівській міській раді відбудеться офіційна зустріч Чернігівського міського голови з делегацією м. Меммінгена.

Отже:

7 травня, понеділок

10:30

Покладання квітів на Німецькому кладовищі в урочищі Яцево та до 11 братських могил, що входять до Меморіального комплексу в урочищі Кривулівщина, де поховані розстріляні в роки Другої світової війни наші співвітчизники

(територія спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву по лижному спорту, де розташований меморіальний комплекс)

Українсько-німецький Вечір пам’яті та примирення

(Міський палац культури ім. В’ячеслава Радченка (вул. Івана Мазепи, 23.

Всі бажаючі можуть отримати запрошення в касі палацу (безкоштовно))

8 травня, вівторок

08:00

Урочисте покладання квітів на знак скорботи до двох меморіалів жертвам Другої світової війни в мікрорайоні «Астра»