14 травня 2018 р.

У Чернігові міський пункт для тимчасового утримання безпритульних тварин планується відкрити вже в липні

Міський пункт для тимчасового утримання (перетримки, лікування і стерилізації) безпритульних тварин у Чернігові може запрацювати вже з липня цього року.

Про це сьогодні повідомив начальник Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц на щотижневій міській розширеній нараді, яка транслюється он-лайн і проходить у присутності багатьох журналістів.

Зараз будівництво цього пункту по вул. Володимира Дрозда (вул. Любченка) вже завершене, йде процес прийому-передачі, будівельники закінчують деякі дрібні роботи.

Після цього постане питання про виділення коштів на роботу пункту. Таке рішення – в компетенції сесії міської ради. Якщо його приймуть на найближчій сесії, в кінці травня, то після цього може оголошуватися тендер на обслуговування пункту. Процесуально це займає місяць – отже, розпочати роботу пункт зможе вже з липня, - пояснив керівник управління ЖКГ.

Докладніше про будівництво пункту: