12 червня 2018 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 32-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Сьогодні, 12 червняпогоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд тридцять другої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 22 червня.

На розгляд депутатів пропонується 22 питання, підготовлених структурними підрозділами міської ради.

Під час засідання Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до депутатів з проханням ретельно опрацювати в комісіях усі питання порядку денного.

Пленарне засідання 32-ї сесії міської ради 7 скликання відбудеться 22червня о 9-й годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).

З відповідним розпорядженням міського голови можна ознайомитися на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи".