22 червня 2018 р.

Керівників закладів загальної середньої освіти міста призначатимуть за конкурсом

Чернігівська міська рада затвердила Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти міста Чернігова, що належить до комунальної форми власності.

Відповідно до затвердженого Положення такий конкурс проводитиме Управління освіти міської ради.

На підставі рішення конкурсної комісії керівник державного, комунального закладу загальної середньої освіти призначатиметься на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років, або строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше.

Прийняття директорів за результатами конкурсного відбору – це відкритий та прозорий процес, який дозволить запровадити у місті Чернігові єдиний, узгоджений із державним зразком, механізм проведення конкурсного відбору та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти.

До складу конкурсної комісії включаються з рівною кількістю кожної із сторін:

- представники Чернігівської міської ради та Управління освіти;

- представники трудового колективу;

- представники громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти;

- представники громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти м. Чернігова.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти,

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу Управління освіти призначає переможця конкурсу на посаду та укладає з ним строковий трудовий договір з дотриманням вимог законодавства України про працю.

Попереднє рішення Чернігівської міської ради з цього приводу від 17 серпня 2017 року №22/VII-15 «Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти міста Чернігова, що належать до комунальної форми власності» втратило чинність.