6 липня 2018 р.

У Чернігові привітали працівників Національної поліції України

Українські правоохоронці втретє відзначили своє професійне свято. Згідно з указом Президента України свято з цього року відзначатиметься щорічно 4 липня.

Привітати Національну поліцію із професійним святом прийшли керівники міста й області: голова облдержадміністрації Валерій Куліч, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Кращі поліцейські за віддану службу державі отримали почесні відзнаки.

Розпорядженням Чернігівського міського голови, за сумлінну службу в ім’я незалежної України та з нагоди Дня Національної поліції України:

Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджені:

– капітан поліції ОВЧАРЕНКО Роман Юрійович, старший дільничний офіцер поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Чернігівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області;

– майор поліції ПОПОВА Наталія Миколаївна, старший слідчий відділення розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого відділу Чернігівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Подяка Чернігівського міського голови оголошена:

– капітану поліції БІРУНУ Олександру Сергійовичу, слідчому відділення розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого відділу Чернігівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області;

– старшому лейтенанту поліції ТИТЕНКУ Андрію Вікторовичу, оперуповноваженому сектору розкриття злочинів проти власності та незаконних заволодінь транспортними засобами відділу кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Довідково:

Наразі у штаті Чернігівського міського відділу поліції налічується понад три сотні працівників (відділ кримінальної поліції, слідчий відділ, відділ превенції (дільничні офіцери поліції, ювенальна превенція, охорона правопорядку, водна поліція, дозвільна система) та інші допоміжні служби).

Поліція Чернігівщини загалом нараховує понад 3 000 працівників.

Понад 1200 працівників поліції області брали участь у захисті східних рубежів нашої країни у зоні АТО. З них 27 сьогодні є співробітниками міського відділу Національної поліції.

Відеосюжет телеканалу "Новий Чернігів"