Четвер 15 листопада 2018 р. 06:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Змінено схему руху тролейбусу № 6

Враховуючи нарікання мешканців мікрорайону Масани та вулиці Любецької на великі інтервали руху тролейбусного маршруту № 6 та нестачу персоналу, в якості експерименту, орієнтовним терміном 1 міс. маршрут працюватиме як № 6т «вул. Незалежності – Центральний ринок» (напівкільцевий).

Траса проходження: вул. Незалежності - вул. Любецька - зупинка «Міський палац культури» - площа Перемоги - Центральний ринок - готель «Україна» - вул. Івана Мазепи - вул. Любецька - вул. Незалежності. Інтервал руху — 15 хвилин.

Розклад маршрутів № 6т, 7 та 7а синхронізовано для зручної пересадки з мінімальним часом очікування.

Зазначимо, що транспортне сполучення району вулиць Доценка, Пухова та Бєлова не погіршиться, адже з впровадженням маршруту № 7а частота руху тролейбусів на даній ділянці збільшилась.

За інформацією Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради

11 липня 2018 р.