Понеділок 18 лютого 2019 р. 08:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Вимагайте дотримання правил благоустрою від своїх ЖЕКів та ОСББ!

Вже кілька місяців поспіль на щотижневих нарадах міського голови оприлюднюються фотодокази порушення правил благоустрою у Чернігові. Матеріали готуються комунальним підприємством «Муніципальна варта».

Сьогодні, 9 серпня, увагу керівників служб акцентували на багаторазових порушеннях благоустрою з боку ЖКП Корпорації «ОБЛАГРОПРОМБУД». Це підприємство обслуговує ряд багатоповерхових будинків у районі вул.Рокоссовського. Відповідні фото показали учасникам наради. 

За словами керівника КП "Муніципальна варта" Віталія Хрустицького, «ОБЛАГРОПРОМБУД» багаторазово порушував Правила благоустрою, а накладені штрафи оскаржував в суді. Як видно з фото, й до сьогодні на підпорядкованій території ладу не наведено.

- Містяни повинні вимагати від свого ЖЕКу чи ОСББ навести порядок на підвідомчій території. Адже саме мешканці міста сплачують за виконання послуги. Ми проведемо зустрічі з мешканцями будинків, які обслуговує «ОБЛАГРОПРОМБУД». Можливо, їм варто задуматись над створенням ОСББ, - вважає Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

На фото: територія обслуговування ЖКП Корпорації «ОБЛАГРОПРОМБУД»


Прес-служба Чернігівської міської ради 

09 серпня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.