14 серпня 2018 р.

Як у Чернігові відзначать День Незалежності. АНОНС

Вперше в Чернігові 26 серпня відбудеться історична реконструкція - динамічна вистава "Літні бої. Чернігів 1941". Вона присвячена 75-й річниці визволення нашого міста. Як це буде відбуватися - організатори розповіли сьогодні, 16 серпня, під час прес-конференції в Управлінні культури та туризму міської ради.

Учасники театралізованого військово-історичного дійства (очікується до 150 осіб), відтворять бій літа 1941 року. У виставі задіють аутентичні зразки техніки та багато різноманітної зброї - гвинтівок, кулеметів та ін. Боятися не потрібно, зброя стріляє виключно холостими набоями. Сам же бій відтворить реальні історичні події.

Організатори заходу - Чернігівська міська рада (Управління культури і туризму) та військово-історична група "Північ". Місце проведення - Красна площа. Початок о 12.00.

Безпосередньо у День Незалежності 24 серпня у Чернігові заплановані розважальні програми, мотопробіг, фестиваль «Поліське коло», велопробіг, food-зона та концерт гурту «Тінь сонця» .

Нагадуємо план розважальних заходів, щоби ви нічого не пропустили.

23 серпня, четвер

10:00 - підняття Державного Прапора України (Красна площа, праворуч від Драмтеатру)

16:00 – 21:00 - розважальні концертні програми, DJ Urban, food-зона (Красна площа)

24 серпня, п'ятниця