Понеділок 24 вересня 2018 р. 22:52 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

До уваги водіїв: перекриття руху на вулицях Коцюбинського і Ремісничій

З 7 по 27 вересня в Чернігові цілодобово перекривається рух автотранспорту на ділянці дороги по вул.Коцюбинського: від вул.П’ятницька до вул.Мстиславська.

На вказаному відрізку КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» проводитиме заміну магістральної теплової мережі. Дозвіл на перекриття руху автотранспорту для проведення цих робіт виконком міської ради надав учора, 6 вересня.

(тисніть на схему щоб завантажити її в кращій якості)

Цим же рішенням Чернігівській ТЕЦ дозволено для проведення аварійних ремонтних робіт на розподільчій тепловій мережі перекрити рух автотранспорту під час здійснення робіт по вул.Ремісничій, 42, цілодобово на період з 10 до 19 вересня.

КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» зобов’язане на час перекриття встановити дорожні знаки згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в управлінні патрульної поліції у м. Чернігові. КП «Міськсвітло» на час проведення робіт має забезпечити освітлення цих ділянок вулиць у нічний час.

07 вересня 2018 р.