Четвер 15 листопада 2018 р. 06:22 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Про школу №5. Офіційно

Цього тижня у медійному проторі Чернігова поширюєвалась маніпулятивна інформація про нібито можливе закриття загальноосвітньої школи №5.

Управління освіти Чернігівської міської ради офіційно заявляє, що ця  інформація не відповідає дійсності. Рішення про закриття та реорганізацію навчальних закладів приймається у відповідності до чинного законодавства після обговорення громадськістю.

Чернігівська загальноосвітня школа №5 працює у звичайному режимі. У закладі тривають ремонтні роботи з енергоефективної реновації.

Питання, що обговорювалося в міській раді та стало «гучною новиною» завдяки любителям скандальних медіа-заголовків, стосується визначення обсягів ремонтних робіт відповідно до принципу доцільного використання  бюджетних коштів.

Згідно з експертними розрахунками, кошторисна вартість ремонтних робіт у  Чернігівській загальноосвітній школі №5 складає 23,74 млн грн.

У міському бюджеті 2018 року на ці роботи передбачено 9,33 млн грн ( з них залучені кошти від міжнародної фінансової установи НЕФКО складають 8,225 млн грн, співфінансування Чернігівської міської ради – 1,103 млн грн).

Читати також: Цього року планують виконати роботи з термомодернізації чернігівської школи №5

Чи на часі виконання ремонтних робіт у попередньо запланованому обсязі при тому, що школа заповнена на третину і її будівля не експлуатується на повну потужність?

Коригування обсягів фінансування та планів ремонтних робіт дасть можливість організувати вирішення нагальних проблем (ремонт туалетів, дахів, заміну вікон тощо) інших навчальних закладів міста.

За повідомленням Управління освіти Чернігівської міської ради

07 вересня 2018 р.