Понеділок 17 грудня 2018 р. 21:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Керівники будівельної галузі зустрілися з представниками ДФС в області

Зустріч з будівельниками відбулася в рамках проведення заходів, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, що активно проводяться зараз на виконання рішень Уряду.

Фіскальна служба запросила на відкритий діалог усіх, хто має відношення до будівельної галузі на Чернігівщині.

Під час зустрічі обговорили стан справ з виплатою заробітних плат та легалізацією зайнятості працівників. Особливе занепокоєння викликає на сьогоднішній день рівень зарплат, що виплачуються будівельникам. Аналіз показує, що переважно їх розмір дорівнює мінімальному. Це неприпустимо, тому у ході обговорення було запропоновано вжити невідкладні заходи щодо підвищення рівня офіційної заробітної плати. Учасники зустрічі спільно визначили, що заробітна плата у працівників галузі не може бути нижчою 7200 гривень.

Фахівці ДФС наголосили, що у першу чергу перевірятимуться ті підприємства, що потрапляють до зони ризику. А саме: мають мізерний штат (кількість офіційно оформлених працівників не відповідає обсягам робіт), виплачують низьку заробітну плату та декларують податкове навантаження нижче середньогалузевого.

Керівництво ДФС висловило подяку усім керівникам будівельних організацій та запевнило, що  фіскальна служба області налаштована на партнерські відносини з доброчесними платниками задля розвитку бізнесу в регіоні.

За інф. сектору комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

08 жовтня 2018 р.