Вівторок 16 жовтня 2018 р. 03:10 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Актуально

Зарплата «в конвертах» позбавляє громадян страхового стажу, необхідного для отримання пенсії

Працівниками органів ДФС області здійснюються заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення.

В окремих випадках, за результатами аналізу діяльності платника та в разі отримання інформації щодо використання роботодавцями неоформлених працівників, здійснюються перевірки, а також проводиться роз’яснювальна робота з керівниками, власниками підприємств, зустрічі з трудовими колективами.

Під час зустрічей порушуються питання необхідності дотримання роботодавцями трудового законодавства, недопущення виплат «у конвертах», соціального захисту найманих працівників.

Так, наприклад за результатами проведених заходів платником м. Чернігова були оформлені трудові відносини з 17 громадянами.

Протягом вересня по області зареєструвались фізичними особами – підприємцями майже 600 громадян.

Від 1536 роботодавців у вересні поточного року надійшли повідомлення про прийняття на роботу 8870 працівників.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

08 жовтня 2018 р.