Вівторок 16 жовтня 2018 р. 02:45 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Бюджеті участі цього року перемогли двадцять проектів

Двадцять проектів громадського бюджету (бюджету участі) цього року стали переможцями за результатами загальноміського голосування. Про це стало відомо під час затвердження результатів голосування на черговому засіданні робочої групи з бюджету участі 5 жовтня.

За поданих і допущених до голосування 87 проектів майже 13 тисяч чернігівців віддали 33179 голосів. У кожного була можливість підтримати одночасно шість проектів: 3 великих і 3 малих.

Голосування відбувалося з 15 по 30 вересня у визначених пунктах голосування виключно у режимі он-лайн. До речі, платформа Громадський проект» є загальноукраїнською, її створювали київські громадські організації. Стежити за процесом голосування мав можливість кожен спостерігач, прийшовши до пункту голосування у будь-який час.

- Ця система показала себе не з найгіршої точки зору. Усі цифри абсолютно зрозумілі й прозорі. Ніяких фактів, які підставили б результати голосування під сумнів, особисто у мене немає. Хочу подякувати усім, хто долучався до процесу організації, працював у пунктах підтримки, хто подавав проекти, агітував за них, а також брав участь у голосуванні. Тому що 12 694 людини – це досить нормальний показник для нашого міста, - сказав заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако, який є керівником робочої групи з бюджету участі.

Він також додав, що загальний бюджет великих проектів цього року складає майже 12 млн грн. Бюджет малих проектів – 2,056 млн грн. Загальний розмір бюджету участі у 2018 році – понад 14,4 млн грн. Залишок коштів по проектам складає близько 420 тис грн. Тому члени робочої групи вирішили решту коштів розподілити між малими проектами, які не пройшли до вісімки лідерів. Це проект № 49 – «Кіно про тебе і про мене» та № 14 «Школа шиття».

Отже, серед переможців:

великі – проекти №9, 56, 65, 29, 41, 43, 21, 100, 2 та 63.

малі – проекти №70, 78, 60, 50, 39, 36, 97, 38, 14, 49.

08 жовтня 2018 р.