Понеділок 17 грудня 2018 р. 21:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Як ОСББ, керуючі компанії та інші служби дбають про благоустрій - контролює КП «Муніципальна варта»

У Чернігові КП «Муніципальна варта» постійно здійснює контроль за дотриманням правил благоустрою на території міста.

Щотижня працівники підприємства не тільки фіксують порушення правил благоустрою, але й контролюють, як вони усуваються обслуговуючими підприємствами.

Сьогодні, 9 жовтня, на розширеній міській нараді начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький доповів про такі випадки та продемонстрував відповідний фотозвіт.

За його словами, більшість порушень оперативно усуваються, а по деяких випадках складаються відповідні протоколи. При подальшому невиконанню припису на користувачів території, які систематично не доглядають за нею, накладається штраф.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко в черговий раз наголосив на тому, що керівники ОСББ та інші керуючі компанії повинні ретельніше стежити за чистотою та, у випадку будь-яких порушень благоустрою, терміново наводити лад на прибудинкових територіях.

Вже виправлені випадки порушення благоустрою

Нововиявлені випадки порушення благоустрою

09 жовтня 2018 р.