Субота 15 червня 2019 р. 23:59 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Детінізація ринку праці, опитування від Forbiz та інше - у черговому випуску програми «Pro бізнес»

Популяризація нових зразків продукції, найкращі практики підприємств міста, а також події, що направлені на розвиток підприємництва, висвітлюються у телевізійних оглядах, що готуються в рамках міської Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки.

Зокрема, програма «Pro бізнес» телеканалу «Дитинець» від 8 жовтня ц.р. присвячена питанням належного оформлення трудових відносин між працедавцем та найманим працівником, старту всеукраїнської кампанії з детінізації зайнятості та доходів населення, результатам опитування серед підприємців експертами Forbiz та засіданню ради Асоціації фахівців з нерухомості.

За оцінками експертів, 23% населення України працюють нелегально, тобто не сплачують податків та не мають трудових договорів. За словами начальника відділу управління Держпраці в Чернігівській області Вікторії Луцишиної, на Чернігівщині 42 роботодавці використовують 319 найманих працівників без оформлення відповідних документів. Тож наразі вже розроблений комплекс заходів, спрямований на удосконалення оформлення трудових відносин. Зокрема, перевірятимуть підприємців, щодо яких наявна інформація про виплату працівникам заробітної плати без сплати податків до міського бюджету.

Як саме боротимуться з неофіційним працевлаштуванням і про те, як у місті підтримують малий та середній бізнес, та інше - у відеосюжеті.

Прес-служба Чернігівської міської ради
11 жовтня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Чи підтримуєте Ви ліквідацію районних в Чернігові рад (Деснянської та Новозаводської)?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.