18 жовтня 2018 р.

У Чернігові розпочинається опалювальний сезон

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження про початок опалювального сезону 2018-2019 років. Згідно з документом, теплопостачання у житлові будинки у Чернігові розпочнеться з 21 жовтня.

Постачання тепла навчальним та медичним закладам міста, відповідно до вимог санітарно-температурних норм для цих закладів, та іншим споживачам теплової енергії розпочнеться з понеділка, 22 жовтня.

Розпорядження стосується ПАТ «Облтеплокомуненерго», комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова», ПП «Спеціальна енергетична компанія», ПАТ «Чернігівгаз», а також підприємств і організацій міста, що мають на балансі відомчі котельні.

У документі враховані пропозиції міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій про початок опалювального сезону 2018-2019 років в місті Чернігові, яка збиралася сьогодні, 18 жовтня.