Четвер 25 квітня 2019 р. 23:17 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Чернігова у новій редакції»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі  у розвитку інфраструктури міста Чернігова у новій редакції» та аналіз регуляторного впливу, розроблені управлінням архітектури та містобудування міської ради, оприлюднюються на веб-сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua (у розділі «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проектів регуляторних актів»).

Підставою для розроблення проекту рішення є прийняття Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 - 2023 роки, затвердженої рішенням Чернігівської ради від 26 жовтня 2018 року № 35/VІІ-4.

 Проект спрямований на встановлення пільгового граничного розміру пайової участі учасникам Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019-2023 роки у розвитку інфраструктури міста та стимулюватиме інвесторів-забудовників здійснювати будівництво нового сучасного житлового фонду на місці знесеного.

 Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються управлінням архітектури та містобудування міської ради у письмовій формі, протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 82, каб. 217 (відповідальна особа - Калюжний С. С.).

 

  

Начальник управління

архітектури та містобудування

Чернігівської міської ради                                                                                               С. С. Калюжний

08 листопада 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.