14 листопада 2018 р.

Семінар з енергоефективності на підприємствах. АНОНС

20 листопада у Чернігові відбудеться регіональний семінар «Енергоефективність на підприємствах: нові виклики, нові можливості».

Місце проведення: культурно-діловий центр «Світогляд» (м.Чернігів, проспект Перемоги 108а, ІІ поверх) .

Початок о 10.00 год.

Головні питання  заходу:

1. Як за рахунок енергоефективності підвищити власну конкурентоспроможність?
  2. Яким чином визначити потенціал енергоефективності на підприємстві і як їм скористатись?
  3. Де знайти кошти на енергетичну модернізацію виробництва?

Семінар орієнтований на власників та керівників підприємств хлібопекарської, молочної, машинобудівної галузей та галузі виробництва неметалевих будівельних матеріалів. До участі в заході долучені представники центральних органів виконавчої влади (Мінекономрозвитку, Держенергоефективності) сільські, селищні, міські голови, представники органів виконавчої влади регіону.

Семінар надасть важливу та корисну інформацію з питань розвитку енергоефективності у виробничій сфері.

Будемо раді бачити Вас серед учасників семінару.

Інформацію щодо підтвердження участі просимо надсилати електронною поштою на адресу: [email protected] або звернувшись до представника організаторів -  Миколи Силенка за номером телефону: +38 (067) 966-43-08.

Участь в семінарі та роздаткові матеріали для запрошених – безкоштовні.

Захід  проводиться ГО «Школа енергоефективності» за організаційної підтримки Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» у рамках проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального Уряду Німеччини.