Понеділок 17 грудня 2018 р. 07:27 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Чернігівцям нагадують: у місті діятимуть стаціонарні пункти обігріву

Із настанням зимових холодів актуальним є розгортання стаціонарних пунктів обігріву, де надаватиметься допомога людям, яким загрожує переохолодження. Традиційно такі пункти будуть діяти в усіх мікрорайонах Чернігова. Надаємо їх перелік та місцезнаходження.

Перелік визначених місць, які працюватимуть цілодобово:

• у міських лікарнях (приймальні відділення): №1 (пр.Миру, 44); №2 (вул.1-го Травня, 168); №3(вул.1-го Травня, 170); №4 (вул.Текстильників, 36);
  • в приміщенні громадської організації «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» (вул.Святомиколаївська, 33);
  • в приміщенні комунального лікувально – профілактичного закладу «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (вул.Шевченка,160).

Перелік пунктів обігріву, що працюватимуть у робочий час:

• в територіальному центрі соціального обслуговування населення Деснянської районної у місті Чернігові ради (вул.Рокосовського,18).
  • в територіальному центрі соціального обслуговування населення Новозаводської районної у місті Чернігові ради (вул.Текстильників,25).

Як і в попередні періоди за необхідності підрозділи ДСНС будуть встановлювати додаткові пункти обігріву – намети.

Вичерпний перелік пунктів обігріву затверджений 3 грудня в Чернігівській міській раді на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Пункти обігріву розпочнуть свою роботу при знижені температури повітря нижче 15 градусів морозу. І візуально позначені табличками «Пункт обігріву».

04 грудня 2018 р.