Понеділок 17 грудня 2018 р. 08:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Звіт міського голови: Дорожнє господарство міста

У 2018  році збільшились темпи ремонту доріг і в центрі Чернігова, і доріг до мікрорайонів, і доріг у приватному секторі, і міждворових проїздів.

За рік відремонтовано 37,3 кілометрів доріг (364 тис.м2): це поточний середній ремонт, капітальний ремонт. У тому числі 9,7 тис.м2 доріг у приватному секторі.

Практично завершено ремонт вулиці Рокоссовського. Чернігів тепер має достойний і безпечний в’їзд з київського напряму, відремонтовані ділянки у центрі міста, де найбільш інтенсивний рух – по проспекту Миру, проспекту Перемоги, а також вулиці Мстиславську, Молодчого, Берегову.

Якщо рахувати у вулицях, то загалом це:

• поточний середній ремонт 30-и вулиць;
  • 43 вулиці – ремонт струменевим методом;
  • ще 59 вулиць – дрібний ремонт.

Під час ремонту доріг відновлюється дорожня розмітка, облаштовується освітлення пішохідних переходів, на частині вулиць – велодоріжки (у 2018 році – 22,4 км).

Саме ж асфальтне покриття має гарантію, підтверджену гарантійними листами від підрядників, а виявлені недоліки усуваються їх власним коштом.

Триває приведення до ладу внутрішньобудинкових проїздів: за рік 29 тис.м2.

Відремонтовано 38,5 тис. м2 тротуарів. Запроваджено облаштування їх спеціальною тактильною плиткою для покращення орієнтування людей зі слабим зором.

Загалом за 3 роки:

• із 324 кілометрів доріг по місту відремонтували вже більше 50-и км;
  • із 717 тис. м2 тротуарів облаштували 47 тис. м2;
  • із 982 тис. м2 внутрішньобудинкових проїздів вдалося капітально відремонтувати 81 м2.

Завершено роботи з гідроізоляції підземного переходу на перехресті проспектів Миру та Перемоги. А для потреб людей з інвалідністю тут тепер є спеціальний підйомник та система виклику.

Розпочато ремонти інших підземних переходів: на перехресті проспекту Миру – вул.Козацької, до мікрорайону Шерстянка та біля Чексілу.

05 грудня 2018 р.