18 лютого 2019 р.

1-3 березня – виставка-ярмарок «Що може жінка». АНОНС

У Чернігові 1-3 березня відбудеться щорічний 17-ий ярмарок "Що може жінка". Мета цього заходу - промоція жіночого бізнесу та творчості.

На відвідувачів чекають бізнес-зустрічі, показ мод від дизайнерів вищих професійних училищ Чернігова, презентація книжок місцевих авторів, різноманітні творчі майстер-класи з рукоділля, перукарського та кондитерського мистецтва, візажу, флористики, концертна програма й інші цікаві заходи як для дорослих, так і для дітей.

Місце проведення: Чернігівський обласний молодіжний центр (вул. Магістратська, 3, колишній кінотеатр ім. Щорса).

Час проведення: 1 та 2 березня з 10.00 год. до 19.00 год.

3 березня – 10.00 год. – 15.00 год.

Ярмарок традиційно проводить громадська організація «Спілка жінок Чернігівщини», яка діє у місті вже 25 років.

До участі у ярмарку запрошуються ініціативні, яскраві, талановиті, творчі жінки, які мають свій власний бізнес, очолюють підприємства, фінансові установи, громадські організації, культурні та освітні заклади, творчі особистості – майстрині, письменниці, художниці.

У рамках ярмарку проводитиметься конкурс дитячих малюнків «Жінка – Весна», присвячений Міжнародному жіночому дню – 8 березня, та конкурс «Чернігівський сувенір». Відвідувачі також матимуть можливість ознайомитися з новими послугами, придбати ексклюзивні товари, вироби ручної роботи. Крім того, придбати оригінальні подарунки для своїх рідних до свята.

Запрошуються усі чернігівці та гості міста відпочити весело та з користю!