21 березня 2019 р.

Сесія Чернігівської міської ради щойно розпочала свою роботу (оновлено)

Сьогодні, 21 березня, в залі засідань Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7) відбувається сорокова сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання

У порядку денному сесії - 21 питання. Проекти рішень, підготовлені профільними структурними підрозділами міської ради, завчасно оприлюднені на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в розділі "Публічна інформація".

Також з ними можна ознайомитися тут:
Доповнення: за пропозицією депутатів і міського голови, три питання пакетом виключені з порядку денного. А саме:

9. Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території в районі вулиць Волковича, Олега Кошового та території 171 Чернігівського ремонтного заводу.

10. Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території в районі вулиць Стрілецької та Староказарменої.

11. Про скасування рішення міської ради від 21 серпня 2018 року№ 33/VII - 9 «Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території в районі вулиць Староказарменої, Волковича, Олега Кошового та Стрілецької».

Прес-службаЧернігівської міської ради