Вівторок 23 квітня 2019 р. 23:19 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія   5 скликання), зі змінами та доповненнями».

Розробник проекту - фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

Проект спрямований на уточнення окремих положень Методики та підвищення ефективності використання комунального майна територіальної громади м. Чернігова.

Підставою для розробки проекту є  частина друга статті 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному веб - порталі Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика», підрозділ «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у фонді комунального майна Чернігівської міської ради, каб. № 7.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються фондом комунального майна Чернігівської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою розробника: 14000, м. Чернігів,  вул. Мстиславська,8  (відповідальна особа -  Єпінін О. Ю.).

Голова фонду  комунального майна

Чернігівської міської ради                                                                                  О. ЄПІНІН

12 квітня 2019 р.