Вівторок 23 квітня 2019 р. 23:21 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Погоджувальна рада затвердила проект порядку денного чергової сесії міської ради

Чергова сорок перша сесія Чернігівської міської ради відбудеться 24 квітня 2019 року, початок о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).  Відповідне розпорядження підписав секретар Чернігівської міської ради Максим Черненок 12 квітня.

Проект порядку денного сесії обговорили на засіданні погоджувальної ради сьогодні, 15 квітня.

На розгляд сесії виносяться питання внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки та Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки.

Ряд питань стосується об'єктів комунальної власності, роботи Центру надання адміністративних послуг.

Серед важливих питань – Про забезпечення конкурентного підходу до передачі в оренду вільних від забудови земельних ділянок комунальної власності. Даним рішенням пропонується забезпечити конкурентний підхід до передачі в оренду вільних від забудови земельних ділянок комунальної власності – через проведення аукціонів.

Більше: У Чернігові землю пропонують здавати в оренду через механізм аукціонів

Усі проекти рішень – у рубриці «Публічна інформація» на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради.

Надалі всі питання будуть обговорені у депутатських комісіях, засідання яких відбудуться протягом тижня.

15 квітня 2019 р.