19 квітня 2019 р.

Оголошується проведення Чернігівського міського конкурсу сувенірної продукції «Агов! Hand Made, Che!».
Організаторами конкурсу є Управління культури та туризму Чернігівської міської ради та Асоціація майстрів Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини».

Мета Конкурсу - привернення уваги широких кіл громадськості, державних органів, засобів масової інформації до творчості народних майстрів, створення платформи для обміну досвідом, організація співпраці всіх зацікавлених осіб у сфері виготовлення та реалізації сувенірної продукції.

Конкурс проводиться за номінаціями:
- «Чернігів - туристичний» (сувенір з використанням місцевої символіки);
- «Чернігівський смаколик»;
- «Чернігівська цяцька» (сувенір-іграшка);
- «Чернігівські прикраси»;
- «Чернігівський АРТ-декор»;
- «Прихопи мене з собою» (приз глядацьких симпатій).

Кожен учасник має право подати на Конкурс не більше трьох виробів у кожній номінації.
Конкурсні роботи в номінації «Прихопи мене з собою» оцінюються шляхом загального підсумку інтернет-голосування на сторінці facebook.com/groups/agov.handmade.che/ та кількості голосів зібраних упродовж ІІ етапу конкурсу.

Сувенірна продукція – сучасні вироби, що відповідають поняттю «сувенір», виготовлені з використанням народних традицій, знань та технік декоративно-прикладного мистецтва, елементів різьблення, вишивки, декоративного розпису, плетення, ткацтва тощо, як із ознаками регіональної символіки так і без них.

Конкурс є відкритим для всіх аматорських майстрів, які займаються розробкою та виготовленням сувенірної продукції регіону.
До розгляду у Конкурсі приймаються роботи, виконані у будь-якому жанрі та техніці декоративно-прикладної творчості, ремесел, у т.ч. традиційних, із різноманітних матеріалів.
Участь у Конкурсі безкоштовна.

Етапи проведення Конкурсу:
І етап – до 06.05.2019 р. – прийом, реєстрація заявок та конкурсних робіт;
ІІ етап – з 13.05.2019 р. по 20.05.2019 р. – перегляд робіт учасників Конкурсу, організація міні-виставок (додатковою інформацією на офіційній сторінці Конкурсуhttps://www.facebook.com/groups/agov.handmade.che/);
ІІІ етап – з 21.05.2019 р. по 24.05.2019 р. – підведення підсумків та нагородження переможців Конкурсу.
Після завершення Конкурсу учасники зобов’язуються впродовж п’яти робочих днів забрати конкурсні роботи.

Зареєструватися для участі у Конкурсі кожен бажаючий може за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSemEO985KdCgGm3D4…/viewform

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Після заповнення вами даної форми, експертною комісією буде проведений попередній перегляд завантажених фото робіт. Якщо сувенір відповідатиме вимогам конкурсу, на свою електронну пошту ви отримаєте підтвердження участі у конкурсі та свій конкурсний номер.

Перегляд робіт учасників Конкурсу буде відбуватись:
- в приміщенні КУ «Туристичний інформаційний центр» Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 9;
- на офіційній сторінці «Чернігівський міський конкурс сувенірної продукції «Агов! HandMade, Che!»» у соціальній мережі Фейсбук (facebook.com/groups/agov.handmade.che/) і офіційних сторінках Оргкомітету.

Оцінка конкурсних сувенірів проводиться за 10-бальною системою по кожному з критеріїв:
- виразність виробу як зразка української сувенірної продукції;
- органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення;
- відповідність традиціям щодо форм, пластики, колориту, врахування художньо-стильових особливостей Чернігівщини;
- індивідуальність творчого почерку, оригінальність задуму, новизна ідеї;
- технологічний і художній рівень виконання;
- збереження ігрової функції (щодо іграшок);
- функціональність, можливість масового виготовлення;
- наявність «легенди» сувеніру, упаковки (бажано);
- туристична привабливість сувеніру.

Володарем «Гран-прі» Конкурсу стає учасник, робота якого визначається ОДНОГОЛОСНИМ рішення конкурсної комісії.

ПОЛОЖЕННЯпро відкритий Чернігівський міський конкурс сувенірної продукції «Агов! Hand Made, Che!»

За інф. Управління культури та туризму Чернігівської міської ради