Неділя 26 травня 2019 р. 12:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові встановили перші підземні контейнери для сміття

На вулиці Пухова у дворах багатоповерхових будинків облаштували майданчики з 2-3 підземними боксами. Кожен розрахований на 3 кубометри непотребу. Отвір контейнеру розроблений за барабанним принципом, аби всередину ніхто не зміг потрапити.

Вивозом сміття з майданчиків займатимуться спеціальні сміттєвози, які комунальне підприємство "АТП-2528" закупило минулої осені.

Підземні контейнери згодом встановлять на облаштованих майданчиках у районах вулиць Рокосовського, 1 Травня та Шевченка. Цього року місто закупить 240 таких боксів, на що витратять більше 1,4 мільйони гривень.