21 травня 2019 р.

У дворах чернігівських багатоповерхівок ремонтують проїзди

У Чернігові стартували роботи з капітального ремонту внутрішньобудинкових проїздів. У дворі багатоповерхівки по вул.Льотна,43 сьогодні розпочали укладати дорожнє покриття.

Тут також улаштовують відмостку дощової каналізації, мостять пішохідні доріжки з плитки та будують "кишені" для заїзду автомобілів. А біля будинку встановлять нові лавки, сміттєві баки, огорожу.

Для комплексного ремонту із міського бюджету виділено понад 3 млн грн. Увесь обсяг робіт мають виконати до кінця місяця.

Як відомо, вже третій рік у Чернігові активно ремонтують внутрішньодворові проїзди. За цей час вдалося капітально відремонтувати проїзди у дворах висоток загальною площею 81 тис. метрів квадратних (із 982 тис. метрів квадратних загальної їх площі).

Цьогоріч буде відремонтовано проїзди за такими адресами:

• вул.Льотна,43;
  • вул.Єськова, 8, 10;
  • проїзд від вул.Незалежності до житлового будинку за адресою вул.Незалежності,62;
  • вул.Рокоссовського,4, 42, 44, 46, 42а;
  • вул.Захисників України, 10, 12, 14;
  • проїзд від ДНЗ №73 до вул.Доценка;
  • вул.Генерала Бєлова, 23 корпус 2, 4; 37 корпус 2, 3; 29;
  • просп.Перемоги,143, 149.

Читати також: Адресна програма ремонтів доріг, тротуарів та внутрішньобудинкових проїздів на 2019 рік