14 червня 2019 р.

Триває реконструкція школи №3

Будівлю школи №3 відремонтують та утеплять. Комплексна термомодернізація включає 4 складові: утеплення фундаменту, стін, покрівлі і заміна системи опалювання.

Проект розрахований на 2 роки. Загальний бюджет проекту 26 млн грн, з них на 2019 рік – 6,5 млн грн.

«Цього року продовжується процес термомодернізації навчальних закладів. Найбільш серйозні об’єкти це школи №№ 1 та 3. По школі №3 зараз відбувається процес утеплення стін та фасаду», - розповів начальник Управління освіти міської ради Василь Білогура.

На даний час утеплено вже 400 м кв. стін, на 100% фундамент та цокольна частина старого корпусу.

Результатом проекту стане не тільки створення комфортних умов для навчання, а й суттєва економія коштів на опаленні.

Пресслужба Чернігівської міської ради