Понеділок 24 листопада 2014 р. 19:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Благодійна акція до дня Святого Миколая

У Чернігові триває благодійна акція "Частинку себе – дітям", організована волонтерською групою молоді з громадської організації "Болонський клуб".

Акція проходить за підтримки міського голови Олександра Соколова і спрямована на допомогу хворим дітям та дітям-інвалідам, якими опікуються спеціалізовані заклади та організації. Зокрема, акція охопить представників громадської організації «Гіпократ», що об’єднує сім’ї, в яких виховуються діти-інваліди, благодійного фонду «Милосердя і доброта», а також об'єднання інвалідів "Шанс".

Люди, які долучаться до акції та хочуть допомогти дітям-інвалідам іграшками чи будь-якими іншими подарунками, можуть приносити їх щодня до 16 грудня з 12.00 до 16.00 за адресою: вул. Артема, 8 (район П’яти Кутів). У приймальні за вказаною адресою чергуватимуть волонтери ГО "Болонський клуб". Там же знаходяться списки дітей-інвалідів, де зазначено, якої саме допомоги потребує та чи інша дитина. Наразі до списку включено 250 дітей з вадами здоров'я, 70 з яких – прикуті до ліжка.

Ті, хто не має часу особисто принести подарунки, можуть навіть викликати волонтерів і передати зібрані речі. Контактні телефони: 92-20-01 та (094) 987-30-01.

Сформовані пакети з подарунками волонтери вручать дітям напередодні дня Святого Миколая. Подаруймо дітям свято!

Відділ зв'язків з громадськістю
міської ради