П’ятниця 27 квітня 2018 р. 07:28 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Благодійна акція до дня Святого Миколая

У Чернігові триває благодійна акція "Частинку себе – дітям", організована волонтерською групою молоді з громадської організації "Болонський клуб".

Акція проходить за підтримки міського голови Олександра Соколова і спрямована на допомогу хворим дітям та дітям-інвалідам, якими опікуються спеціалізовані заклади та організації. Зокрема, акція охопить представників громадської організації «Гіпократ», що об’єднує сім’ї, в яких виховуються діти-інваліди, благодійного фонду «Милосердя і доброта», а також об'єднання інвалідів "Шанс".

Люди, які долучаться до акції та хочуть допомогти дітям-інвалідам іграшками чи будь-якими іншими подарунками, можуть приносити їх щодня до 16 грудня з 12.00 до 16.00 за адресою: вул. Артема, 8 (район П’яти Кутів). У приймальні за вказаною адресою чергуватимуть волонтери ГО "Болонський клуб". Там же знаходяться списки дітей-інвалідів, де зазначено, якої саме допомоги потребує та чи інша дитина. Наразі до списку включено 250 дітей з вадами здоров'я, 70 з яких – прикуті до ліжка.

Ті, хто не має часу особисто принести подарунки, можуть навіть викликати волонтерів і передати зібрані речі. Контактні телефони: 92-20-01 та (094) 987-30-01.

Сформовані пакети з подарунками волонтери вручать дітям напередодні дня Святого Миколая. Подаруймо дітям свято!

Відділ зв'язків з громадськістю
міської ради
03 грудня 2009 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.