23 червня 2010 р.

АНОНС: У Чернігові пройде щорічна туристично-екологічна акція «Еко-бум»

Відповідно до «Програми сприяння залученню інвестицій та розвитку туристичного потенціалу міста Чернігів на 2009-2010 роки» 24 липня 2010 року у місті проходитиме щорічна туристично-екологічна акція «Еко-бум» або «Пліт із сміття?! Чом би й ні!». Метою зазначеної акції є, перш за все, привернення уваги місцевих жителів до проблеми збереження оточуючого середовища, очищення та збереження водоймищ Чернігова, використання водних артерій обласного центру для розвитку туристичної галузі в цілому та розвитку перспективних водних туристичних маршрутів. Також одним із завдань зазначеного заходу є залучення громадян до більш бережливого ставлення до оточуючого середовища. Реалізація проекту проходитиме за активної участі працівників структурних підрозділів Чернігівської міської ради, Служби оперативного спасіння у м. Чернігові, студентів та учнів навчальних закладів, зацікавлених громадських організацій та приватних структур, а також всіх бажаючих. В акції братимуть участь команди, які ознайомилися з положенням по проведенню змагань та попередньо зареєструвалися.
ПРОГРАМА другої туристично-екологічної акції «Еко-бум» або «Пліт із сміття?! Чом би й ні!»
8.00 – збір учасників біля Туристично-інформаційного центру, вул. Шевченка, 9; 8.30-9.00 – переїзд команд та журналістів до місця старту (с. Снов’янка); 9.00-9.30 – реєстрація команд та інструктаж; 9.30 – старт учасників акції (остаточна перевірка наявності всього необхідного обладнання; безпосередньо сплав та виконання завдань на туристичне орієнтування по маршруту); 9.40 – від’їзд журналістів до міста Чернігова; 18.30 – фініш на березі річки Десна у Чернігові (пляж біля пішохідного мосту); 19.00 – завершення акції та нагородження переможців (пляж біля пішохідного мосту); 19.30 – фінальна розважальна програма (пляж біля пішохідного мосту). Відділ зв’язків з громадськістю міської ради