Четвер 21 лютого 2019 р. 08:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

"Час нових героїв" у Чернігові

Сьогодні у Чернігові на стадіоні ім.Ю.О.Гагаріна до Дня призовника в рамках святкування Дня міста пройшов "Час нових героїв".

Відкриваючи захід, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров наголосив, що суспільству потрібні сучасні офіцери і солдати – щирі патріоти своєї держави, фахівці військової справи, носії і продовжувачі кращих традицій українського воїнства.

Військовий комісар Чернігівського об'єднаного міського військового комісаріату Володимир Кравчук закликав молодь свідомо поставитися до служби у війську, адже призов до армії є необхідною умовою підтримки боєздатності Збройних Сил.

Власними спогадами про приклади справжньої мужності і героїзму поділилися з молоддю ветеран Великої Вітчизняної війни Костянтин Каземіров та син Героя Радянського Союзу Івана Мозгового Віктор Мозговий.

Рефреном у кожному виступі звучало побажання до майбутніх призовників: аби любов до Батьківщини, славетні бойові подвиги попередніх поколінь, народна повага надихали на свідоме виконання почесного громадянського обов'язку – служби у Збройних Силах України.

Військові Чернігівського гарнізону продемонстрували показові виступи. Так, ІІІ стрілецький батальйон внутрішніх військ показав вправи зі зброєю та елементами рукопашного бою, прикордонний наряд прикордонного загону затримував автомобіль правопорушників, а службова собака прикордонників зупиняла злочинця. До уваги глядачів також було представлено виставку зразків зброї, форми одягу та військової амуніції, а також концерт силами Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ.

На стадіоні цього дня зібралися старшокласники загальноосвітніх шкіл та студенти чернігівських вузів – ті, хто завтра поповнить лави Збройних Сил України і виконає свій почесний обов'язок громадянина. Студентам кафедри військової підготовки Сумського державного університету в урочистій обстановці вручили погони офіцерів запасу.

Організатори акції – виконавчий комітет Чернігівської міської ради, Чернігівський міський військовий комісаріат, Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних Сил України та Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Відділ зв'язків з громадськістю
міської ради