18 квітня 2011 р.

Відбулось засідання координаційного комітету Чернігівської міської ради

Сьогодні на засіданні координаційного комітету Чернігівської міської ради погоджено перелік питань порядку денного восьмої сесії міської ради шостого скликання.

До порядку денного, як повідомив міський голова Олександр Соколов,  включено 17 питань, що виносяться на розгляд сесії.

Пленарне засідання восьмої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання відбудеться 28 квітня 2011 року о 10-й годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська,7). Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Олександр Соколов (див. на офіційному веб-порталі міської ради).

Міський голова висловив побажання плідної співпраці у депутатських комісіях аби вирішити всі неузгоджені питання в ході роботи профільних комісій міської ради.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради