Четвер 24 травня 2018 р. 14:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

21 квітня – День довкілля!

21 квітня о 9 годині розпочнуться роботи з прибирання обласного центру: традиційно щороку третьої суботи квітня Чернігів долучається до проведення Дня довкілля – дня активних практичних дій на захист навколишнього середовища.

Міський голова Олександр Соколов закликав усіх чернігівців, небайдужих до чистоти й порядку в рідному місті, зробити свій внесок у спільну справу. До загальноміського суботника приєднуються трудові колективи органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, представники політичних та громадських об’єднань, активісти екологічного руху.

Чернігівською міською радою разом із Деснянською та Новозаводською районними у місті радами розроблені й проводяться заходи, спрямовані на оздоровлення екологічної ситуації в місті, благоустрій міських територій, поширення екологічних знань про довкілля. Питаннями озеленення в місті опікується комунальне підприємство міськради «Зеленбуд», його працівники координують роботи з висадки саджанців на загальноміських територіях. Так, днями депутати міської ради фракції Партії регіонів разом із народним депутатом України С. Андросом висадили в парку ім. Б. Хмельницького близько 20 дерев та кущів.

Як зазначили в управлінні житлово-комунального господарства міськради, учасників прибирання забезпечать необхідним інвентарем та пакетами для сміття. Працівники міської ради, структурних підрозділів виконавчого комітету під час суботника прибиратимуть територію Валу і міського Парку культури та відпочинку.

«Хотілося б, аби ця доброчинна природоохоронна акція на благо рідного міста згуртувала якнайширше коло чернігівців, стала добрим прикладом для нашого підростаючого покоління», - каже міський голова.

Нагадаємо, що в Чернігові з 1 квітня розпочався місячник з благоустрою міських територій, парків, скверів та поліпшення санітарного стану довкілля.

 

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради

20 квітня 2012 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.