Неділя 25 червня 2017 р. 10:12 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові відбувся перший випуск «Університету 60 плюс»

Перші 23 випускники безкоштовного навчального закладу «Університет 60 плюс» днями завершили курс навчання на факультеті «Комунікацій та інформаційних технологій». Вік найстаршої «студентки» - 82 роки!

Почесний ректор університету, секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет вручив сертифікати та щиро привітав кожного випускника з черговим етапом особистісного розвитку. «Крім нових знань ви отримали гарну нагоду поспілкуватися, поділитися власним життєвим досвідом у різних сферах. Дозвольте вам сердечно подякувати за небайдужу громадянську позицію та побажати міцного здоров’я на довгі роки», - звернувся О. Шеремет до групи випускників закладу.

Проект реалізує центральна міська бібліотека ім. М. Коцюбинського. Він має на меті залучити до корисного дозвілля та дати потрібні знання людям поважного віку, зокрема, навчити їх сучасним інформаційним комунікаціям. В програмі безкоштовного навчального закладу «Університет 60 плюс»  діють три факультети: інформаційних технологій, філологічний і юридичний.

За словами директора бібліотеки Ніни Власенко, уже можна говорити про затребуваність такого проекту, адже так склалося, що в Чернігові проживає багато людей похилого віку, для яких дійсно важлива інтеграція в сучасне суспільство. «Я радію з того, як потоваришували наші студенти в процесі навчання, вони підтримують один одного та спілкуються навіть поза межами нашого закладу. Тож запрошуємо на навчання всіх бажаючих», - каже Н. Власенко.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради

03 лютого 2014 р.