28 серпня 2014 р.

В освітніх закладах Чернігова навчатимуться понад 120 дітей із Криму та східних областей

З 1 вересня загальноосвітні та дошкільні заклади Чернігова відвідуватимуть майже 100 дітей із Криму та східних областей України. Про це під час розширеної наради у міській раді повідомив начальник управління освіти міської ради Володимир Купріяненко.

За його словами, до дитячих садків обласного центру зареєструвалися 22 дітей, а до шкіл міста підуть 97 учнів.

"Всі влаштовані. У дитячі садки – без черг, у загальноосвітніх закладах – також максимально сприяємо, щоб жодна дитина не залишилася без уваги", - сказав В. Купріяненко.

До кінця робочого дня під час традиційного прес-туру для журналістів з нагоди початку нового навчального року В.Купріяненко зазначив, що упродовж дня до садків Чернігова подали заяви ще 20 батьків із зони АТО. Начальник міського управління освіти зазначив, що і ця цифра не є остаточною, оскільки до 1 вересня ще будуть заяви і в дитячі садки, і в школи.

Міський голова Олександр Соколов наголосив на необхідності підтримки та розуміння під час освітньо-виховного процесу всіх дітей, а цих особливо.

"Це буде наша допомога людям, які потрапили тимчасово у складні умови", - наголосив керівник міста.

Ірина Синельник