20 вересня 2014 р.

Шановні чернігівці! Дорогі ветерани війни і праці!

Прийміть щирі вітання із 71-ою річницею визволення Чернігова від фашистських загарбників та Днем міста.

Чернігів – невід'ємна частина єдиної України, так було в минулому і так має залишатися у майбутньому. Урочиста дата є чудовою нагодою згадати славетні сторінки історії древнього міста над Десною, віддати належне тим, хто боронив його від ворогів і творив унікальне архітектурне обличчя упродовж століть, вшанувати всіх, хто нині віддано працює та захищає рідну землю заради мирного життя прийдешніх поколінь. Справа честі для нас – бути  гідними досягнень наших предків, натхненно працювати задля розквіту рідного Чернігова.

Сердечно зичу Вам щасливого і мирного життя, міцного здоров'я та успіхів, родинного благополуччя, вагомих звершень задля примноження слави старовинного і сучасного міста.

З повагою
Чернігівський міський голова                                     Олександр Соколов