20 вересня 2014 р.

Шановні працівники і ветерани машинобудування Чернігова!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята, що традиційно відзначається у вересні.

Завдяки Вашим професіоналізму, наполегливості та трудовим здобуткам, машинобудування є вагомою складовою промислового комплексу рідного міста. Чернігівські підприємства машинобудування, попри труднощі, розвиваються, мають виробничі досягнення, а головне – багато років працюють над збереженням кадрового потенціалу, спадкоємністю поколінь, поповненням своїх колективів талановитою молоддю, здатною пропонувати інноваційні підходи, приймати відповідальні рішення.

З нагоди професійного свята сердечно зичу Вам миру й добра, міцного здоров’я, професійних успіхів, ділових ініціатив, чесної конкуренції, щастя і благополуччя.

З повагою
Чернігівський міський голова                                               Олександр Соколов