29 вересня 2014 р.

Посол Франції відвідав Чернігів

Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Анрі Ремі з робочим візитом минулого тижня відвідав Чернігів. Пан Посол очолив делегацію посольства та французьких підприємців. В обласному центрі Чернігівщини гості провели низку офіційних зустрічей, також відвідали гімназію №31, а ввечері – концерт у рамках міжнародного музичного фестивалю ChernihivJazzOpen.

У Чернігівській міській раді Посол зустрівся із міським головою Олександром Соколовим.

Керівник обласного центру презентував пану Ремі економічний та туристичний потенціал Чернігова, розповів про особливості сучасного політичного і соціально-економічного розвитку міста. О.Соколов висловив сподівання, що співпраця, яка вже існує на рівні окремих підприємств, поступово трансформується у співробітництво на рівні муніципалітетів та обов'язково матиме перспективи.

Керівник Чернігівської торгово-промислової палати Костянтин Іванов розповів про напрями діяльності установи, а також поділився досвідом втілення окремих спільних українсько-французьких проектів.

Ірина Синельник