П’ятниця 16 листопада 2018 р. 12:10 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

16 жовтня оголошено Днем жалоби в Чернігові

З метою вшанування пам'яті загиблого під час виконання військового обов’язку Говорущенка Сергія Фавстовича, старшого лейтенанта Збройних сил України, та пам'яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України 16 жовтня у Чернігові оголошується Днем жалоби.

На знак скорботи за загиблими приспускається Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій міста. У цей день на території міста обмежується проведення розважально-концертних заходів.

Розпорядженням заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради

15 жовтня 2014 р.