22 грудня 2014 р.

На Красній площі Чернігова встановлено новорічну ялинку

На Красній площі Чернігова вже встановлено головну Новорічну ялинку міста, урочисте відкриття якої заплановано на 25 грудня.

Традиційно монтажні роботи з використанням спеціалізованої підйомної техніки виконували працівники комунального шляхо-будівельного підприємства, де в розібраному вигляді зберігається ялинка протягом року.

За інформацією директора КШБП Олександра Шкурата, за домовленістю з підприємством-виробником на ялинці щороку змінюється святкова ілюмінація. «Цього року нам було запропоновано кілька варіантів оздоби ялинки на вибір. Зважаючи на необхідність економії електроенергії, ми зупинилися на досить скромному, проте вишуканому орнаменті. До речі, встановленням безпосередньо ілюмінації займалися спеціалісти з Іллічівська», - розповів О. Шкурат.

Нагадаємо, висота штучної ялинки, придбаної в Іллічівську в 2011 році, становить 18 метрів, вага всієї конструкції – 6 тонн.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради