27 лютого 2015 р.

Учениця ліцею №16 м. Чернігова посіла ІІІ місце у Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій

З 18 по 20 лютого 2015 року в місті Київ проходив ІІ етап XIV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2015» національного туру Міжнародного конкурсу «Infomatrix 2015» і Всеукраїнського фестивалю роботів «Robo-ideas-2015».

У конкурсі INFOMATRIX 2015 учасники змагалися за наступними  категоріями:

апаратне управління

програмування

короткометражний фільм та комп’ютерне мистецтво

На очний етап конкурсу було запрошено 95 учнів різних регіонів України.

Пекур Інна, учениця 11 класу інформаційно-технологічного ліцею №16 м. Чернігова, представила  роботу «Листівка» в номінації «комп’ютерне мистецтво», яка була створена засобами графічного редактора Photoshop. За допомогою постерів, малюнків та презентацій пройшов захист роботи. Після підведення підсумків Інна отримала диплом за ІІІ місце в номінації «За стильність оформлення та якісний інтерфейс» в категорії «Комп’ютерне мистецтво».

За підсумками національного етапу та рішенням журі авторський проект учениці 16 ліцею отримав право представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу INFOMATRIX 2015, який відбудеться 14-18 травня 2015 року у місті Бухарест, Румунія.

Пекур Інна отримала міжнародний сертифікат CERTIFICATE of QUALIFICATION.

За інформацією навчально-методичного центру управління освіти міської ради