18 грудня 2015 р.

Гра-пригода «В гостях у Святого Миколая»

Напередодні світлого свята Святого Миколая 17 грудня Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю провів гру-змагання «В гостях у Святого Миколая».

В грі взяли участь гуртківці Центру в таких вікових групах: 4 -5, 6 -7, 8 – 9 класи. Діти змагались в веселих та несподіваних конкурсах: «Сніговий урожай», «Рукавиці – ґудзики», «Пісні на зимову тематику», «Торбинка на удачу».

Слід відмітити, що суддівство конкурсів забезпечували старші гуртківці. Загалом в грі-змаганні взяли участь 58 команд (250 чоловік).

Вперше в грі був конкурс «Святий Миколай – захисник моряків», який провів Чернігівський яхт-клуб та дитячий парусний клуб юних моряків «Під вітрилами».

Переможцями у своїх вікових групах стали:

4 – 5 клас:

І місце – команда «Непереможні», керівник Надія Чучвага;

ІІ місце – команда «BigTimeRush», керівник Ірина Овсяник;

ІІІ місце – команда «Зяблики», керівник Карина Антонцева.

6 – 7 клас:

І місце – команда «Тата», керівник Євген Ганжук;

ІІ місце – команда «Алмази», керівник Яна Ніколаєнко;

ІІІ місце – команда «Орієнтир», керівник Тетяна Купрієнко.

8 – 9 клас:

І місце – команда «Шоколадки», керівник Яна Ніколаєнко;

ІІ місце – команда «Живчики», керівник Ірина Овсяник;

ІІІ місце – команда «Фани», керівник Геннадій Купрієнко.

На думку керівників Центру, подібна гра-змагання залучає гуртківців до вивчення традицій та фольклору українського народу, бажання збереження та примноження його культурно-історичної спадщини та зацікавила учнів у подальшому навчанні у гуртках Центру.

За інформацією міського Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю