22 січня 2016 р.

«Алея майстрів Чернігова»

21 січня у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. М. Коцюбинського відбулося відкриття виставки творчих робіт громадської організації «Алея майстрів Чернігова».

Найкращі майстри нашого міста представили близько 30 напрямків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, серед яких: картини маслом, аквареллю, вироби із полімерної глини, віночки із тканини, картини з поєднанням дерева та солоного тіста, інтер’єрні ляльки, гончарні вироби, вишивка бісером, керамічні вироби та ін.

Понад 500 робіт приємно здивували відвідувачів своєю оригінальністю, вишуканістю та різноманітністю використаних технік і матеріалів.

Гості виставки були вражені поєднанням новітніх мистецьких тенденцій з українськими національними традиціями.

Запрошуємо всіх жителів міста Чернігова відвідати виставку, яка буде працювати до 28 лютого 2016 року.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради