4 травня 2016 р.

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми екологічної психології: Еколого-психологічні наслідки криз та катастроф» (30 років після Чорнобиля)

12.05  (Четвер) - 10.00

ХІІ Міжнародна  науково-практична конференція «Сучасні проблеми екологічної психології: Еколого-психологічні наслідки криз та катастроф» (30 років після Чорнобиля), присвячена пам’яті фундатора вітчизняної екологічної психології – доктора психологічних наук, професора Василя Олексійовича Скребця

Головне питання заходу:  Як екологічна психологія може вплинути на покращення стану навколишнього середовища?

Мета заходу: сприяння покращенню екологічного стану Чернігівщини

Організатори:лабораторія екологічної психології Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України (м. Київ) та кафедра екологічної психології та психічного здоров’я ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка (м. Чернігів)

Хто може прийняти участь: запрошуються психологи, екологи, усі, хто небайдужий до екологічного стану Чернігівщини

Місце проведення заходу:

зал засідань Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7);

конференц-зал ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка (вул. Гетьмана Полуботка, 53)

План роботи науково-практичної конференції