28 липня 2016 р.

Набір української делегації у проект уряду Японії «Корабель молодих лідерів світу»

Уряд Японії запрошує представників громадських організацій долучитися до проекту, в якому візьмуть участь 120 учасників з Японії та 120 учасників з інших країн (по 12 учасників від кожної країни: Федеративна Республіка Бразилія, Канада, Індія, Нова Зеландія, Україна, Республіка Коста-Ріка, Арабська Республіка Єгипет, Республіка Фіджі, Республіка Кенія та Королівство Тонга).

Формування делегації України

Молодіжна делегація України буде складатись з 12 осіб (6 чоловіків та 6 жінок). 8 членів делегації буде обрано на конкурсних засадах відповідно до цих умов, 4 члени делегації, включаючи національного лідера, будуть номіновані Посольством Японії в Україні відповідно до рішення Посольства.

Критерії відбору делегації України

Основними характеристиками для учасників є такі:

1. Повне розуміння значення та мети цієї програми

2. Вік від 18 до 30 років (станом на 1 квітня 2016 року)

3. Можливість брати участь у програмі протягом усього терміну її дії

4. Добрий фізичний стан та психологічне здоров'я, здатність витримувати довгі подорожі

5. Розвинені комунікаційні навички та вміння працювати в команді

6. Вільне володіння англійською мовою (мінімум рівень Upper Intermediate)

7. Зацікавленість у японській культурі та культурах світу

8. Активна та результативна діяльність в одній зі сфер: політика, громадська діяльність та  волонтерство, проектний менеджмент, журналістика та нові медіа, культура та мистецтво, екологія та захист довкілля, молодіжний бізнес, соціальне підприємництво, спорт.

Участь у конкурсі не може взяти особа, що була учасником попередніх міжнародних програм, які фінансувалися Урядом Японії.

Фінансові умови участі

Відібраним учасникам програми всі витрати, пов’язані з участю, покриваються за рахунок Уряду Японії.

Відбір учасників відбуватиметься в 2 етапи:

І етап: Відбір за поданими учасниками аплікаційними формами, резюме англійською мовою та мотиваційним відео-роликом до трьох хвилин англійською мовою на тему: “Чому я маю бути в команді України на Кораблі молодих лідерів світу”. Посилання на мотиваційне відео додається під час заповнення аплікаційної форми. Рекомендується розміщення відео на сервісах You Tube або Facebook.

Посилання на аплікаційну форму - тут.

Резюме надсилається на офіційну електронну адресу Міністерства: [email protected]

Всі документи подаються англійською мовою.

Останній день надсилання резюме та заповнення аплікаційної форми - 20 серпня 2016 року.

Оголошення переможців відбору - 12 вересня 2016 року.

ІІ етап. Особиста співбесіда учасників з Відбірковою комісією у Міністерстві молоді та спорту України.

По закінченню відбору відбудеться прес-конференція та представлення української делегації.

Календарний план програми

- Приїзд закордонних делегацій та заходи у Японії - 17-22 січня 2017 року

- Підготовча тренінгова сесія (лише для японських учасників) - 21-22 січня 2017 року

- Наземна тренінгова сесія - 23-28 січня 2017 року

- Морська тренінгова сесія та зупинка у портах Нової Зеландії та Фіджі - з 29 січня по 3 березня 2017 року

- Тренінгова сесія по завершенню програми (лише для японських учасників) - 3-4 березня 2017 року

Додаткова інформація та контактні дані

Офіційний сайт програми - http://www.shipforworldyouth.org/.

Сторінка у Facebook, присвячена участі української делегації: http://bit.ly/2agvX0U.

Детальна інформація на сайті http://www.gurt.org.ua/news/grants/33525/.

Контактний телефон департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту: +38044-287-24-57.

Також за більш детальною інформацією звертайтеся до Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації за тел. (0462) 669-381 та 675-016.

За інформацією Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації