14 жовтня 2016 р.

Чернігів відзначає День захисника України

Сьогодні у Чернігові відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня захисника України за участю керівництва області та міста, військових та громадськості.
         Після офіційної зустрічі із захисниками України в Чернігівській облдержадміністрації керівники області та міста взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятного знаку «Борцям за волю і незалежність України», Стели Героїв Небесної Сотні, Меморіальної стели чернігівцям, загиблим у зоні проведення антитерористичної операції та Братської могили у сквері ім. М. М. Попудренка.

На Красній площі відбулось урочисте проходження військ Чернігівського гарнізону та виставка зразків озброєння, зброї та військової техніки Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

В приміщенні Чернігівського кіно-культурного центру з національно-патріотичного виховання дітей та молоді для всіх відвідувачів була представлена тематична виставка.

Відеосюжет ТРА "Новий Чернігів"