17 жовтня 2016 р.

Всеукраїнські змагання юних туристів у Чернігові

У Чернігові минулого тижня на території Кордівки проведено ХІІ відкритий міський етап Всеукраїнського зльоту юних туристів краєзнавців, присвячений Дню Українського козацтва.

Змагання, організовані Чернігівським міським Центром туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, проводились з метою сприяння розвитку творчих інтересів учнівської молоді, популяризації краєзнавчих досліджень, залучення широких кіл громадськості до національної культурної спадщини, виховання патріотизму. 17 команд загальноосвітніх навчальних закладів м. Чернігова та одна команда з м. Ніжин (загалом 108 учасників) взяли участь у туристичному зльоті.

У ході напруженої боротьби перемогу здобули:

І місце – ЗНЗ № 24;

ІІ місце – ЗНЗ № 29;

ІІІ місце – ліцей № 32.

Вітаємо переможців!

За інформацією ЧМ Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю