27 грудня 2016 р.

Ялинку міського голови відвідали 900 юних чернігівців

26 грудня урочисто відкрилась новорічна ялинка міського голови у Міському палаці культури. Святкування відбувалось на протязі двох днів.

На святі були присутні майже 900 юних чернігівців із соціально незахищених сімей. А саме: діти з багатодітних сімей, діти-інваліди, діти переселенців з Луганської та Донецької області, діти-сироти, діти батьків, які перебувають в зоні АТО, та діти, батьки яких загинули під час виконання бойових завдань у зоні АТО.

Дітей в міському палаці зустрічали казкові новорічні герої.

Оскільки ці діти потребують особливої уваги, то для них була підготовлена концертна програма та подаровані солодкі подарунки від міського голови Владислава Атрошенка.

Міський голова привітав дітей та їхніх батьків з наступаючими новорічними та різдвяними  святами. Він побажав успіхів, здоров'я, здійснення усіх мрій, Україні - миру, а місту Чернігову - процвітання.

Відеосюжет ТРА "Новий Чернігів"